Klassfotboll 2024
Grupper
Spelprogram
Spelprogram
Välj spelplats:
Alla
Sparbanken Skaraborg
ICA Kvantum
Kinnekulle Energi
Partex
Dölj klara matcher
Markera lag:
Välj lag
Hällekis FK/1
Källby 1 Kullen
Källby 1 Viken
Ljungsbacken 1 lag grön
Ljungsbacken 1 lag gul
Ljungsbacken 1 lag röd
Lundabyn 1 lag 1
Lundabyn 1 lag 2
Prästgård 1A
Prästgård 1B
Hällekis 2
Källby 2 lag 1
Källby 2 lag 2
Källby 2 lag 3
Ljungsbacken 2 lag 1
Ljungsbacken 2 lag 2
Ljungsbacken 2 lag 3
Lundabyn 2
Prästgård 2A
Prästgård 2B
Hällekis 3
Källby 3 Kullen
Källby 3 Viken
Ljungsbacken 3
Lundabyn 3 lag 1
Lundabyn 3 lag 2
Prästgård 3AB
Prästgård 3C
Hällekis 4
Källby 4 lag 1
Källby 4 lag 2
Ljungsbacken 4A
Ljungsbacken 4B lag 1
Ljungsbacken 4B lag 2
Lundabyn 4A
Lundabyn 4B
Prästgård 4A
Prästgård 4B
Hällekis 5
Källby 5 lag 1
Källby 5 lag 2
Källby 5 lag 3
Ljungsbacken 5
Lundabyn 5
Prästgård 5B
Källby 6
Ljungsbacken 6
Lundabyn 6
Prästgård 6A
Källby FK lag 1
Källby FK lag 2
Ljungsbacken FK lag grön
Ljungsbacken FK lag röd
Lundabyn FK lag 1
Lundabyn FK lag 2
Prästgård FKA
Prästgård FKB
Datum
Tid
Grupp
Spelplats
Hemmalag
Bortalag
Resultat
18/05
09:00
3
Grupp 1
Partex
Hällekis 3
Prästgård 3AB
Läs mer
18/05
09:15
3
Grupp 1
Partex
Källby 3 Viken
Lundabyn 3 lag 2
Läs mer
18/05
09:30
3
Grupp 2
Partex
Källby 3 Kullen
Lundabyn 3 lag 1
Läs mer
18/05
09:45
3
Grupp 2
Partex
Prästgård 3C
Ljungsbacken 3
Läs mer
18/05
10:00
3
Grupp 1
Partex
Prästgård 3AB
Källby 3 Viken
Läs mer
18/05
10:15
3
Grupp 1
Partex
Lundabyn 3 lag 2
Hällekis 3
Läs mer
18/05
10:30
3
Grupp 2
Partex
Ljungsbacken 3
Källby 3 Kullen
Läs mer
18/05
10:45
3
Grupp 2
Partex
Lundabyn 3 lag 1
Prästgård 3C
Läs mer
18/05
11:00
5
Grupp 1
Partex
Prästgård 5B
Källby 5 lag 3
Läs mer
18/05
11:15
5
Grupp 1
Partex
Källby 5 lag 1
Hällekis 5
Läs mer
18/05
11:30
5
Grupp 2
Partex
Källby 5 lag 2
Lundabyn 5
Läs mer
18/05
12:00
3
Grupp 1
Partex
Källby 3 Viken
Hällekis 3
Läs mer
18/05
12:15
3
Grupp 1
Partex
Lundabyn 3 lag 2
Prästgård 3AB
Läs mer
18/05
13:00
3
Grupp 2
Partex
Prästgård 3C
Källby 3 Kullen
Läs mer
18/05
13:15
3
Grupp 2
Partex
Ljungsbacken 3
Lundabyn 3 lag 1
Läs mer
18/05
13:30
5
Grupp 1
Partex
Källby 5 lag 3
Källby 5 lag 1
Läs mer
18/05
13:45
5
Grupp 1
Partex
Hällekis 5
Prästgård 5B
Läs mer
18/05
14:00
5
Grupp 2
Partex
Lundabyn 5
Ljungsbacken 5
Läs mer
18/05
14:30
5
Grupp 1
Partex
Hällekis 5
Källby 5 lag 3
Läs mer
18/05
14:45
5
Grupp 1
Partex
Källby 5 lag 1
Prästgård 5B
Läs mer
18/05
15:00
5
Grupp 2
Partex
Källby 5 lag 2
Ljungsbacken 5
Läs mer